GİRİŞ

Sıkça Sorulan Sorular

Barkod Nedir?

Hepimiz günde en az bir kere ihtiyacımız olan herhangi bir ürünü almak için bakkala veya markete gideriz. Aldığımız her paketli ürünün üzerinde değişik kalınlıktaki çizgilerden oluşan bir etiket vardır. Kısaca; genelde dikdörtgen biçiminde olan, birbirine paralel çizilmiş inceli kalınlı çizgilerden ve bu çizgilerin arasındaki boşluklardan meydana gelen , siyah çubukların oluşturduğu bu sembole barkod diyoruz.

Toplanan bilgilerin kullanım amacı nedir?

Toplanan bilgiler ışığında Ipsos, Türkiye genelinde hanelerin satın alım bilgisini raporlar. Değişik analizler sunar.

Ipsos Gizlilik prensibimiz nedir?

Ipsos, dünya çapındaki Ipsos şirketler grubunun bir parçasıdır. Bizimle paylaşmış olduğunuz tüm bilgilerinizin gizliliği korunmaktadır. Bize sağladığınız tüm veriler istatistiki araştırma sonuçları oluşturmak için kullanılmaktadır. Bilgileriniz araştırma amacı dışında başka bir amaçla ASLA kullanılmayacaktır. İletişim bilgilerinizi ve bizimle paylaştığınız diğer tüm bilgileri üçüncü şahıslara iletmemiz de söz konusu değildir.

Kişisel bilgilerim veya paylaştığım veriler güvende mi?

Kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklamak için ciddi sorumluluk taşıyoruz. Bilgilerinizin kaybolmaması, çalınmaması veya yanlış kullanılmaması için en uygun önlemleri alıyoruz. Bu önlemlere; ofislerimizin fiziksel güvenliğinin sağlanması, bilgisayar sistemlerine denetimli erişim ve kişisel bilgileri toplarken güvenli, şifreli internet bağlantılarının kullanımı dahildir. Bilgilerinizin güvenliğini sağlama konusundaki taahhüdümüzün bir parçası olarak, Ipsos bilgi güvenliği ile ilgili düzenli iç ve dış denetimlere tabidir ve GAB (Güvenilir Araştırma Belgesi) ve ISO 20252 standartlarına sahiptir.

Hanemdeki başka bir kişi alışveriş datasını buraya girebilir mi?

Evet, hanenizde yaşayan diğer bireyler de alışveriş bilgisini buraya girebilir. Ancak bu durumda dikkat edilmesi gereken giriş yapan kişinin alışveriş yapan kişiyi doğru olarak belirtmesidir. Ayrıca bu durumda çift kayıt olmaması için özen göstermenizi rica ediyoruz.

Bilgisayarımda sahip olmam gereken teknoloji ve minimum gereksinimler nelerdir?

  • Desteklenen tarayıcılar: Internet Explorer 8, Google Chrome 17, Opera 11, Mozilla Firefox 11 ve üzeri
  • En az 1024x768 ekran çözünürlüğü
  • Windows XP ve üzeri işletim sistemi

Arkadaşıma bu panel yapısını önerebilir miyim?

Evet, önerebilirsiniz. Ancak önerdiğiniz kişinin de istatistiksel filtrelere tabi tutulacağını bilmenizi isteriz. Bununla birlikte eğer önerdiğiniz kişi üyemiz olursa ekstra puan kazanırsınız.

Hediye sistemi nasıl işler, içeriği nedir?

Haftalık olarak alışverişlerinizin gönderimini yaptıkça puan biriktirirsiniz. Online hediye sistemimizden bu puanlarla hediye siparişininizi verebilirsiniz. Hediyeler arasında elektrikli ev eşyalarından, teknoloji ürünlerine, indirim kuponlarına, evin hanımı, beyi ya da çocuğu için kullanılabilecek yüzlerce seçenek söz konusudur.

Ne tür satın alım bilgilerimi raporlamam gerekiyor?

Günlük alışverişlerinizde her türlü market, bakkal ve diğer noktalardan aldığınız gıda, temizlik, kişisel bakım gibi ürünleri barkod okuyucu ile okuttuktan sonra ekrandan fiyat ve varsa promosyon bilgisi girmeniz yeterli olacaktır.

Üye olmam durumunda benimle kim ne sıklıkla iletişime geçecek?

Mega Panel için çalışan çağrı merkezi ekibi girdiğiniz verilerin sürekliliğine bağlı olarak sizinle iletişime geçecektir. Bu sıklık ortalamada ayda 5-6 kereden daha sık olmayacaktır. Yüzyüze ziyaret ise sadece ilk üye olurken cihazların size teslimi ve sistem kurulumu için gerekli olacaktır.

Bana verilen cihazın kullanım sorumlulukları bende mi olacak?

Evet size verilen cihazlar seri numaraları ile hanenize kaydedilecek, bu cihazları amaca uygun dikkatle kullanmanız beklenecek.

Panel üyeliğimi nasıl sonlandırabilirim?

Bu durumda ücretsiz destek hattımızı (0850 333 2133) arayarak artık panelistimiz olmak istemediğinizi belirtmelisiniz

Her türlü sorularım için kime ve nereden ulaşabilirim?

Ücretsiz destek hattımızı (0850 333 2133) arayarak veya info@ipsos-megapanel.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.Her türlü sorunuz için Çağrı Merkezi 0850 333 2133 - 0 553 337 7696

AnasayfaIpsos hakkındaMegaPanel hakkındaSistem işleyişiNasıl üye olunur?Sıkça Sorulan SorularİletişimHediye Kataloğu   
Her hakkı saklıdır. Copyright ©2012 Ipsos  • Gizlilik Şartları Kullanım Şartları


Developed by Eksera