GİRİŞ

Kullanım Şartları

Öncelikle araştırmamıza katılarak gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. 

Bu araştırma sayesinde tüketici ihtiyaçlarını ve isteklerinin daha doğru belirlenmesine ve pazardaki ürünleri tüketicilere daha uygun sunulması için katkıda bulanacaksınız. Bu araştırma Ipsos tarafından ISO 20252 Kalite Yönetim Sistemi ve Türkiye Araştırmacılar Derneği (TÜAD) Güvenilir Araştırma Belgesi’ne (GAB) http://tuad.org.tr/gab/gabwhyneeded.aspx uygun olarak yapılmaktadır.  Bu konudaki temel kuralları ve yasal uyarıları tekrar hatırlatıyoruz. Koşullarda herhangi birinin size uygun olmadığını düşünüyorsanız üyeliğinizin iptalini isteyebilirsiniz.

Her konuda destek hattımıza (0850 333 2133) ulaşarak ek bilgi alabilirsiniz.

SİTE KULLANIM VE GİZLİLİK KOŞULLARI

IPSOS sitenin sadece izinli kullanıcılara açık olması için gerekli teknik önlemleri almaktadır. Aşağıda yer alan kullanım koşulları sadece kayıt aşamasında alınmaktadır.
Bu sitenin kullanımı sadece IPSOS ile sözleşme yaparak kullanıcı bilgisi almış gerçek kişiler için erişilebilir kılınmıştır.
Site içerdiği kişisel bilgilerin gizliliği, toplanan verinin ticariliği nedeniyle ilgili yasalara göre korunmaktadır.
“www.ipsos-megapanel.com” sitesi ve size sağlanmış barkod okuyucu ve/veya site üzerinden toplanan verilerin sahibi IPSOS'tur.
Sitenin yetkisiz kullanımı, herhangi bir yazılım geliştirme aracı ile izinsiz girilmesi, kopyalanması, kullanıcı bilgilerini paylaşılması başka kişilerle paylaşılması ve kullanıma izin verilmesi ilgili yasalara göre suçtur .

KULLANICI (ÜYE, KATILIMCI) SÖZLEŞMESİ

TARAFLAR
Bu sözleşme Ipsos, Centrum Is Merkezi Aydinevler Sanayi Cad. No:3 Kucukyali 34854, Istanbul, Türkiye adresi (bundan sonra kısaca IPSOS olarak anılacaktır) ve “www.ipsos-megapanel.com” adresinden siteye başvuruda bulunan Panel Katılımcıları (Bundan sonra kısaca KATILIMCI olarak anılacaktır) arasında uygulanacaktır.

KONU
Bu sözleşme ile bu site aracılığıyla Ipsos'un yönettiği araştırma projesine katılım koşulları, sitenin kullanım ve gizlilik koşulları düzenlenmektedir.
Sözleşme içinde geçen bazı terimler TERIMLER'de açıklanmıştır.
Sözleşme konusu ile ilgili temel bilgiler EK BİLGİLER'de verilmiştir.
Bu sözleşme ekleriyle birlikte bir bütündür ve tüm maddeleri okuduğunu kabul ve taahüt eder.

YETKİLİ KULLANIM
Siteye girerken kendinize ait kullanıcı bilgilerini kullanmak zorundasınız. Diğer her şekilde kullanım ve kullanıma yardım etmek sözleşme ihlali sayılmaktadır.

KİŞİSEL BİLGİLERİN GİZLİLİĞİ
Ipsos bu bilgileri sadece sizin sağladığınız verilerin istatistiki olarak sınıflanabilmesi için kullanmaktadır.
Ipsos, istatistiki olarak sınıflamayı sağlayabilecek en az kişisel bilgiyi toplayacaktır.
Kişisel bilgiler, herhangi bir şekilde Ipsos’un yetkili birimleri dışında erişilir değildir ve üçüncü kişi veya kurumlarla kesinlikle paylaşılmamaktadır.

TİCARİ BİLGİLERİN GİZLİLİĞİ
Bu araştırma ile toplanan veri, istatistiki olarak değerlendirilip sınıflandırıldıktan sonra bir araştırma raporu hazırlanmaktadır.
Ipsos bu araştırmanın ve araştırma kapsamında toplanan tüm istatistiki olarak sınıflandırılmış/raporlanmış verilerin tüm ticari haklarına sahiptir.
Araştırma sonuçlarının paylaşılması ve üretilmesi Ipsos tasarrufundadır.

HUKUKİ DAYANAKLAR
Taraflar Türk Hukuku'na uymayı kabul ederler. TTK, TCK ve ilgili yasalardaki maddeler geçerlidir.

SÖZLEŞMENİN GEÇERLİĞİ
Üyelik kaydınız ile birlikte aldığını kullanıcı bilgilerini kullanarak siteye girdiğiniz ve bu sözleşmeyi okuduğunuzu kabul ettiğinizde geçerlilik başlar.

DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN;
0850 333 2133
info@ipsos-megapanel.com
http://www.ipsos.com.tr/tuketim_panelleri_ozet

 Her türlü sorunuz için Çağrı Merkezi 0850 333 2133 - 0 553 337 7696

AnasayfaIpsos hakkındaMegaPanel hakkındaSistem işleyişiNasıl üye olunur?Sıkça Sorulan SorularİletişimHediye Kataloğu   
Her hakkı saklıdır. Copyright ©2012 Ipsos  • Gizlilik Şartları Kullanım Şartları


Developed by Eksera