GİRİŞ

Gizlilik Şartları

Ipsos Türkiye, dünya çapındaki Ipsos şirketler grubunun bir parçasıdır. Bizimle paylaşmış olduğunuz tüm bilgilerinizin gizliliği korunmaktadır.

Bize sağladığınız tüm veriler istatistiki araştırma sonuçları oluşturmak için kullanılmaktadır. Bilgileriniz araştırma amacı dışında başka bir amaçla ASLA kullanılmayacaktır. İletişim bilgilerinizi ve bizimle paylaştığınız diğer tüm bilgileri üçüncü şahıslara iletmemiz de söz konusu değildir. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklamak için ciddi sorumluluk taşıyoruz. Bilgilerinizin kaybolmaması, çalınmaması veya yanlış kullanılmaması için en uygun önlemleri alıyoruz. Bu önlemlere; ofislerimizin fiziksel güvenliğinin sağlanması, bilgisayar sistemlerine denetimli erişim ve kişisel bilgileri toplarken güvenli, şifreli internet bağlantılarının kullanımı dahildir.

Bilgilerinizin güvenliğini sağlama konusundaki taahhüdümüzün bir parçası olarak, Ipsos bilgi güvenliği ile ilgili düzenli iç ve dış denetimlere tabidir ve GAB (Güvenilir Araştırma Belgesi) ve ISO 20252 standartlarına sahiptir.

Daha detaylı bilgi için http://www.ipsos.com.tr/gizlilik bildirimini inceleyebilirsiniz.Her türlü sorunuz için Çağrı Merkezi 0850 333 2133 - 0 553 337 7696

AnasayfaIpsos hakkındaMegaPanel hakkındaSistem işleyişiNasıl üye olunur?Sıkça Sorulan SorularİletişimHediye Kataloğu   
Her hakkı saklıdır. Copyright ©2012 Ipsos  • Gizlilik Şartları Kullanım Şartları


Developed by Eksera