GİRİŞ

Hakkımızda

Tutkulu araştırmacıların ve araştırmanın evine hoşgeldiniz.

Biz Kimiz?

Biz bütün dünyada örnekleme bazlı pazarlama araştırmalarının lider şirketlerinden biriyiz. Bütün büyük pazarlarda varız ve müşterilerimizin istediği her yerde araştırma yapabiliriz.                 

Ne Yaparız?

Biz markaları, onların nasıl yaratılıp geliştirilebileceğini biliriz. Pazar potansiyellerini tahmin eder, pazar trendlerini yorumlarız. Müşterilerimize kendi müşterileri ile kalıcı ilişkiler kurabilmeleri için destek veririz. Reklamlarını test eder, değişik mecralardaki etkilerini gösteririz. Dünyanın birçok yöresinde kamuoyunun düşüncelerini ölçer ve yansıtırız.

Ipsos'da Farkımız Nedir?

Biz rakamları ortaya çıkarır ama onların ötesine geçerek başarılı pazar sonuçlarına yol açacak aksiyonları gösteririz. Kalıplaşmış yargılarınızı daima sorgular ve yaratıcı düşüncenizi harekete geçiririz.

Insanlar Karmaşıktır, Ama Araştırma Yalın Olmalıdır

Biz işinizin nasıl gelişebileceğini biliriz. Çünkü mutlaka sektörünüzle ilgili araştırmalar yapmışızdır, hatta Türkiye’de veya Dünya’nın herhangi bir yerinde sizin şirketinizle de çalışmışızdır. Biz insanların karmaşık olduğunu biliriz; bir an böyle, sonra bambaşka davranabilirler. Düşündükleri ve söyledikleri farklı olabilir. Ama içgörüyü anlama yeteneğine sahip araştırmalarımızla bütün bu karmaşıklığın ötesinde asıl önemli olanı belirleyebiliriz. Gelin, işinizi kârlı bir şekilde büyütmenize nasıl destek olabileceğimizi gösterelim.

IpsosHer türlü sorunuz için Çağrı Merkezi 0850 333 2133 - 0 553 337 7696

AnasayfaIpsos hakkındaMegaPanel hakkındaSistem işleyişiNasıl üye olunur?Sıkça Sorulan SorularİletişimHediye Kataloğu   
Her hakkı saklıdır. Copyright ©2012 Ipsos  • Gizlilik Şartları Kullanım Şartları


Developed by Eksera